Dobrylink.pl, to wiodąca agencja zajmująca się projektowaniem stron internetowych, buduje wysokiej jakości, w pełni dostosowane, responsywne strony internetowe, które zmieniają Twoich przypadkowych użytkowników w ciekawe perspektywy. Nasz wewnętrzny zespół copywriterów, projektantów i programistów jest w pełni przeszkolony w zakresie responsywnych usług projektowania stron internetowych. Twój projekt zostanie ukończony na czas, i masz pewność, że poprawisz zdolność generowania wysokiej jakości potencjalnych klientów.

Dlaczego powinieneś wynająć nas, żeby zbudować twoją stronę?

Doświadczenie

Responsywne projektowanie stron internetowych jest stosunkowo nowe, ale od lat budujemy witryny internetowe. Nasz wewnętrzny zespół projektantów i programistów jest biegły w zakresie najlepszych praktyk użytkowania, technik optymalizacji konwersji i zaawansowanej konfiguracji śledzenia potencjalnych klientów. Nasza firma projektująca responsywne strony internetowe tworzy najlepsze w branży niestandardowe strony internetowe do generowania potencjalnych klientów.

Specjalizacja marketingowa

marketing internetowyJesteśmy przede wszystkim agencją marketingu internetowego – dostarczającą responsywne usługi projektowania stron internetowych. W związku z tym budujemy kluczowe funkcje marketingowe, takie jak SEO, optymalizacja konwersji i śledzenie potencjalnych klientów. Dlatego tworzymy najlepsze responsywne strony: Twoja strona będzie czymś więcej niż ładna; będzie widoczna w wyszukiwarce, generuje namiary i daje możliwość śledzenia i oceny źródeł Twoich potencjalnych klientów.

Platforma Drupal CMS

Twoja responsywna strona internetowa jest zbudowana na Drupalu – najbardziej wydajnym i dobrze obsługiwanym otwartym systemie CMS (system zarządzania treścią), dostępnym dzisiaj. Oznacza to, że witryna działa niezawodnie i jest łatwa do aktualizacji.

Często porównujemy budowę strony internetowej do budowy domu. W obu przypadkach wymagana jest szeroka gama umiejętności, praca musi przebiegać w określonej kolejności, a wiele może pójść źle, jeśli ktoś się wymknie. Z tych powodów opracowaliśmy bardzo szczegółowy i udokumentowany proces zarządzania projektami witryn internetowych. Dzięki temu możemy zakończyć pracę na czas, w ramach Twojego budżetu i zrobić to dobrze. Przepływ pracy przechodzi przez następujące etapy:

    ANALITYKA: Uczymy się jak najwięcej o celach Twojej witryny, jej pozycji w branży i pozycji konkurencji.

  • Badanie słów kluczowych. Identyfikujemy słowa kluczowe o dużym potencjale generowania wysokiej jakości wyników sprzedaży, które umożliwiają wplecenie w treść witryny, tagi tytułu i strukturę linków wewnętrznych.
  • Mapa witryny. Tworzymy hierarchiczną listę miejsc każdej strony Twojej witryny.
  • Nasi wyszkoleni copywriterzy piszą treść Twojej strony.
  • Nasz zespół projektowy tworzy niestandardowe projekty dla każdego szablonu strony.
  • Rozwój. Przekształcamy zatwierdzone projekty w funkcjonalne strony internetowe.
  • Przenosimy twoją nową stronę z serwera testowego do Internetu.
  • Uczymy Twojego zespołu, jak dodawać treści i korzystać z Drupal CMS.

Współpraca jest niezwykle ważna w naszym procesie. Po drodze szukamy Twojego wkładu, od wyboru stylów, przez szkice, aż po ostateczny projekt, treść i testowanie. Ponieważ zależy nam na twoim zaangażowaniu, staramy się by  twoje zadanie nigdy nie jest przytłaczające. Jednak twój stały wkład sprawia, że ​​nasz rozwój jest zawsze zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o responsywnych stronach, napisz do nas.