Perfekcyjne miejsce na odpoczynek Najem jachtu – Czy to się opłaca ? Moja przygoda z ze złamaniem i rechabilitacją


Jeżdżąc na nartach, uległam wypadkowi i całościowo rozwaliłam sobie kolano. Konieczna była operacja, a jej następstwem miała być nader długa rehabilitacja. Zaczęłam z tej przyczyny poszukiwać ośrodka, w jakim zdołałam ją przebyć, bowiem propozycja NFZ-u nie była taka na jaką liczyłam. Poza tym musiałabym niezwykle długo czekać, a to byłoby niekorzystne dla mojego kolana i zdrowia.
Z początku zasięgnęłam wieści u znajomych, prosząc o polecenie miejsca. Przypuszczałam, że znacznej ilości z nich miało z tym styczność, a nawet jeżeli nie oni indywidualnie, to niechybnie w każdej rodzinie trafi się jakaś rehabilitacja. Jak wiadomo, jest ona niezmiernie ważna przy wszelkiego rodzaju urazach i wypadkach, w związku z tym jakieś informacje powinnam pozyskać. Rzeczywiście, zaopatrzyłam się w nieco adresów i telefonów, a później ruszyłam odwiedzić poszczególne ośrodki.
Migiem okazało się, że mimo tegoż, że chciałam zapłacić za pomoc, i tak musiałabym długo czekać na swoją kolej. Najwidoczniej rehabilitacja to coś, co wybiera znaczna ilosć Polaków. Na razie zatem nie rezerwowałam sobie nigdzie miejsca, tylko szukałam dalej, licząc na to, że być może znajdę coś w jakichś ośrodkach na peryferiach miasta. W rzeczy samej okazało się, że udało mi się wyszukać sensowne miejsce, z dogodnymi terminami, skutkiem tego od razu się tam zapisałam.


Okazało się, że rehabilitacja to proces nie tylko długi, ale też niesamowicie boleściwy. Mimo iż terapeuci byli naprawdę delikatni i pomocni, to niejeden raz ćwiczenia kończyły się moimi łzami, wskutek tego zaczęłam powątpiewać w sens jakiejkolwiek pracy nad sobą. Terapeuci wytrwale tłumaczyli mi, że tak może być na początku i że to się zmieni, ale ja marzyłam o tym, żeby ta rehabilitacja nareszcie się przerwała. Miałam wrażenie, że są to tortury.
Ale w końcu realnie zakończyłam ten cały trudny proces i nawet ja też zauważałam, że rehabilitacja dała zniewalające rezultaty.


Jeżeli szukasz pomocy związanej z rechabilitacją rekomendujemy: ból kręgosłupa kraków

Posted in Bez kategorii.