Kilka słów o ozodobach do domu


Badania naukowe dowodzą, że odcienie mają na człowieka niesłychanie duży wpływ. Poczytałam niedużo na ten problem i odszukałam, iż również sypialnia, jak oraz pokój w którym się uczę nie są dostosowane do swoich podstawowych zadań. Skutkiem tego również uradziłam się na remont. Przemalowałam wszystkie wnętrza: te w jakich odpowczywam na miękkie kolory, natomiast te w których pracuje na energiczne. Moim kłopotem stały się jednakże dodatki do domu?

Dokąd odkryć tanie oraz dobre dekoracje domu? – wymierzałam sobie to pytanie co chwila. Zastanawiałam się w którym stylu załatwić swoje własne M? Nowomodnym? Klasycznym? Kierować się dalekim wschodem, czy też rodzimym wiejskim stylem?


Postanowiłam się na kompromis oraz zaczęłam dekoracje domu. Alkierz w tej chwili robi wrażenie na znajomych. To co wyróżnia ją z innych to chińskie powiedzenia wypisane na przeciw mojej głowy, naturalnie mandaryńskim alfabetem, podczas gdy wstaję na co dzień rano, wielki czerwono – złoty wachlarz nad łóżkiem, niebanalna narzuta i niewiarygodnie komfortowe poduszki. Kolorytu dodają także bambusowe umeblowanie. Salon urządziłam w stylu olśniewającym, z wygodną, skórzaną kanapą oraz dębową ławką w centrum. Łagodny kremowy kolor ścian emituje całemu wnętrzu posmak wytworności. Biuro jest moim rajem! Ogół przemalowałam na czerwono żeby prędzej, wydajniej i energiczniej wykonywać pracę. Ekspedientka w hipermarkecie, w jakim odkrywały się umeblowanie i dodatki do domu, zaoferowała mi czarne biurko i porównajże szafek w takowym kolorze. Obecnie nie muszę się ambarasować o tysiące niemieszczących się nigdzie papierów. Mój problem pozostał rozwiązany dzięki ogromnej ilości szafek. Pokój gościnny jest za to przepełniony figurkami słoni, żyraf i innych mieszkańców sawanny, a koc w cętki, dodaje wnętrzu drapieżnego uroku. Osoba, która budzi się w tym pomieszczeniu ma wrażenie iż jest na sawannie, w szczególności jak wstaje. Wówczas ma wszelki dzień na zachwycanie się na bajecznie umeblowany dom.

Posted in dom, wystrój wnętrz.