Jak wybierać i kupować olejki eteryczne

Nie ma nic przyjemniejszego jak wyczekiwany koniec tygodnia, kiedy zdołamy w pełni poświęcić się relaksowi i radować się towarzystwem ulubionej osoby. Sztuka filmowa oraz wieczerza w blasku świec są określeniem wymarzonej randki z ukochanym. Jednak ciągle duplikowany scenariusz romantycznego wieczoru, jaki zdołamy przeprowadzić już z zamkniętymi oczami jest banalną drogą do złej rutyny. Każdy związek boi się jej w najwyższym stopniu, mimo to niewiele ludzi stara się temu przeciwstawiać się. Zatem wskazane jest zadbać o należytą temperaturę w związku oraz można to spełnić zaledwie w jeden wieczór.


Świetnym jego zakończeniem będzie relaksujący masaż, który doprowadzi naszą drugą połówkę w lekki nastrój i uwolni od wszystkich napięć. Dodatkowo musimy nabyć olejki do masażu, tak aby stało się jeszcze przyjemniej i profesjonalniej. Dobrze jeżeli jesteśmy już w posiadaniu informacji odnośnie do preferencji zapachowych naszej sympatii. Jest bowiem wielki wybór pociągających nut zapachowych, które są subtelniejsze, niż te stosowane w tradycyjnych kremach i są wykorzystywane w terapii zapachowej – aromaterapia. Bez wątpienia ani jedna kobieta nie będzie protestować, jeśli wybierzemy czekoladowe mieszanki zapachowe, które będą ucztą dla zmysłów i nie niosą za sobą nadprogramowych kalorii.


Olejki eteryczne przeznaczone do masażu, nie tylko relaksują, ale także pielęgnują skórę. By weselić się jedwabistą subtelnością swojego ciała powinniśmy nabyć naturalne olejki eteryczne. Nie musimy się także obawiać własnych umiejętności. Masaż nie jest trudną czynnością i wykorzystuje tylko parę podstawowych technik. Do tych elementarnych należy gniecenie, głaskanie i rozcieranie. Przede wszystkim powinniśmy zaproponować swojej wybrance bądź ukochanemu, niepowtarzalny masaż hawajski Lomi Lomi. Jego zgrabne ruchy są charakterystyczne dla tegoż czułego i przyjemnego masażu. Temperatura ciała na bank będzie rosła przy każdym następnym ruchu naszych dłoni, wprost proporcjonalnie do malejącego poziomu stresu. Natychmiast zapomnimy o zjawisku rutyny, a jedynym rezultatem ubocznym mogą być częstsze sesje masażu w naszej sypialni.

Jeżeli pragniesz nabyć olejki do masażu bądź inne dodatki, polecamy: olejek do masażu

Posted in Bez kategorii.